| Elena_Anca_1980_TWg7 a întrebat:

Stiti jocuri misto, de aventura, ceva distractiv, de facut cont dar fara sa fie instalate? Daca stiti, spuneti si jocuri pe telefon in afara de minecraft.

2 răspunsuri:
| laura0david a răspuns:

Sherwood dungeon, este jocul ideal pentru tine, poti sa faci cont si e de aventura poti vb cu prieteni tai si sa avansezi in rang, te poti teleporta e.t.c
este online si merge super bine de pe maid marian, pentru ati face cont trebuie ca parola sa contina :
macar o litera mare
macar 2 cifre
si sa fie de 8 caractere (ceva de genu)
:333

| laura0david a răspuns:

Sherwood dungeon este jocul ideal pentru tine,poti sa te bati,sa te teleportezi, sa cumperi arme, sa vorbesti cu prietenii, sa avansezi in rang, sa iti modifici avatarul e.t.c
e online si pentru. a face contul trebuie sa ai invedere cateva chestii importante pentru parola
-8 caractere
-o litera mare
-1-2 cifre
:33