| Alex12345673143 a întrebat:

Stiti niste jocuri faine pe android?

6 răspunsuri:
| Nejmoq a răspuns:

Iti voi zice jocurile mele:
Adventure Time
Angry Birds Star Wars 2
Angry Gran Run
CatWar2
Dead Trigger 2
Dumb Ways To Die
Flappy Doge
Head Soccer
Hill Climb Racing
Lego Hero: Invasion
Minecraft Pocket Edition
Minion Rush
My Talking Tom
Pou
Lego Ninjago: Rebooted
Subway Surfers
Talking Tom 2
Turbo FAST

| andreasnemes a răspuns:

Salut Poti incerca Clash of Clans, Temple Run2, Hill Climb Racing, FireFight, Drag Racing, Subway Surfers. Funda?

| SpecialK47 a răspuns:

Pou, flappy birth, Zombie Escapade, Talking Tom, Jetpack Joyride.

| xRaduMihai a răspuns:

Dumb ways, minion rush(despicable me), jetpack jeyride, talking tom(angela), angry gran run, temple run 2, pou, subay surfers, angry birds, candy crash, angry sharck, etc... Funda?

| Alex12345673143 explică:

Ohh. nimic nou... am incercat toate jocurile de aici

| adrianaadrianuca13 a răspuns:

Uite cateva sper ca o sa iti placa; Angry Gran Run, Dumb Ways, Traffic Racer si Happy Poo Jump.