| InnocentSin a întrebat:

Stiti servare gta samp gen : razboi, apocalipsa, sau sa ai super puteri laughing? dau funda.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu super puteri nu stiu, dar stiu cu razboi si apocalipsa. E modul DayZ, uite adresa:

Sunt zilnic 50 jucatori ON, adica e plin de romani dar sv e in engleza. In joc e vorba de apocalipsa, toate orasele sunt distruse, trebuie ca cauti arme pe jos [prin munti pe dealuri prin casi, etc.], si sa omori zombi care apar pe langa tine, si sa omori toti playerii pe care ii vei intalni.

| PreaTareღ a răspuns:

DayZ