| SportiFL3exX a întrebat:

Stiti un metin bun, care sa cresc repede, cu bonusuri 6/7 si armuri si arme bune(king, sirius)adica cu evoluari multe(sa nu ziceti steel!)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2frz.ro sau www.metin2fun.ro sau www.metin2tim.ro

| SportiFL3exX explică (pentru anonim_4396):

Toate sunt varza.big grin, nu te suparawinking...laughing

| SportiFL3exX explică (pentru anonim_4396):

Am gresit ca ti-am zis ca toate sunt praff, m-am apucat de metin2frz ala...e prea smecher:X mersi!

| Mumuselu_Boby_1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe metin2fun.ro, daca vrei king, trebuie sa donezi sau sa faci 50kkk pentru un item 50 warr/ninja/sura. Ps. Nu zic ca nu faci bani repede, dar faci mazim 3kk pe drop, si ai mult de munca...

11 răspunsuri:
| Catalin180900 a răspuns:

Metin2Drugs, este destul de frumos, tinand cont ca OX se da aproape in fiecare zi, seara pe la 21, 3 zile pe saptamana sa dau si pvp pe la ora 19. Sper sa il incerci

| SportiFL3exX explică (pentru Catalin180900):

Metin2drugs...mhh...o sa-l incerc, meriti funda, dar o sa mai astept cateva raspunsuribig grin

| 012345678901 a răspuns (pentru Catalin180900):

Il incerc eu acum big grin

| vlad0820022 a răspuns:

Incearca metin2 energy.Prima data sa te uiti la un gameplay cu el sa vezi daca iti place. Funda?

| SportiFL3exX explică (pentru vlad0820022):

Energy am jucat si e naspha, are niste pietre d'alea legendare si nu imi place, am cont de 109 pe energy...happy

| vlad0820022 a răspuns (pentru SportiFL3exX):

Eu am un ninja si un sura, amandoi de 250.

| NoProblemxD a răspuns:

Metin2Osiris

| SportiFL3exX explică (pentru NoProblemxD):

O sa-l incerc...happy pe osiris asta...