| romanasu a întrebat:

Stiti un server de metin2 hard pvp sau cum ar fi:multe evolutii(usoare si sa nu ceara nimic) sa crestii repede sau sa iti dea level. Oricum o fii doar sa fie hard pvp happy. Inafara de:metin2 hotstyle, xmetin2, metin 2 tdl, metin2 hammer, metin2 light, metin2 mage, metin2 suzuki, metin2 adventure, metin2 steel putetii lasa si metine cu mc si hamachi sau doar mc si esentialul LASATI SITE. Multumesc.happy Fundaaaaaa!

3 răspunsuri:
| Usher2800 a răspuns:

Pai inushi mt2 uite si site http://www.inushimt2.com/index.html

| 10NUTZU a răspuns:

Salut tot eu sunt :D
Uite niste metine care cred ca o sa iti placa
Metin2PvP=www.pvp-metin2.no-ip.info
Metin2Vibe=www.vibemetin2.ro
Funda?:X