| Speed99 a întrebat:

Stiti vreun joc grand strategy gen Hearts of Iron 4 dar care sa ruleze decent pe un laptop cu specificatii destul de maro?

4 GB RAM
1 GB Video RAM
Procesor Intel Celeron Dual Core 2.39 GHz + 2.39 GHz.

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, Total War Rome II (2), este un joc foarte frumos de strategie, cel mai bun dupa parerea mea, ai o multime de lucruri de facut, ai camera 3D si poti vedea lupta de aproape, de exemplu' in campanie poti face aliante militare cu alte factiuni, sa iti upradezi orasul, un joc medieval pe cinste. Te las sa descoperi restul, spor la jochappy

| Țoglă a răspuns:

Stronghold Crusdader și Europa Universalis

| gianicardeles a răspuns:

Metin 2 alaska