| Mihai_Macovei_1997 a întrebat:

Stiu ca nu are nici o legatura cu scoala... dar cineva joaca minecraft si sa aiba un sv ca mie nu-mi merge sa fac sa jucam (sa aiba skype ) si in plus mai este cel putin un baiat care o sa joace.

2 răspunsuri:
| Andrei02132 a răspuns:

Poti reformula intrebarea te rog? Nu am inteles nimic din ce ai spus. Ai unele cuvinte lipsa.

| Mihai_Macovei_1997 explică:

Deci, acum am reusit sa-mi fac un sv pe minecraft dar nu intotdeauna gasesc pe cineva sa joace cu mine, daca vreti putem sa jucam impreuna ca ma plictisesc