| NuConteazaCeNumeAm a întrebat:

Sunt admin nou pe un server si am vazut ca adminii(printre care sunt si eu) vorbesc intre ei fara sa ii vada playerii doar adminii...Ex. Cine schimba mapa etc...Ce Comanda e?

2 răspunsuri:
| piciucl a răspuns:

Pe samp?
comanda e /hc

| Roibu a răspuns:

Pe niciun site nu cred ca utilizatori vor vedea ce comnunica Adminii intre ei deoarece ei au creat o pagina in asa fel incat conversatiile lor sa fie protejate.
In plus exista o setare care va permite dezactivarea comunicari in secret si poate deveni publica uitate in setariile de site de Admin