| Darkys a întrebat:

Sunt dispus sa fac sv de metin2 pe ip ce vreau in schimb este sa fiu GM pe respectivul server. Dar sunt anumite conditi vreau ca cel caruia il fac sa aiba cel putin peste 3 giga rami, netu sa nu fie routabil, ip de la net sa ramina acelasi sa nu se schimbe dupa restartare sau alceva ca asfel nu puteti face serverul mai multe detalii Darky. mihay o zi buna tuturor!

2 răspunsuri:
| Deyu_4766 a răspuns:

SFAT FOUR ALL ADDICTED OF METIN2: fratilor metinu doar fa ocupa din timp stiu cum e, am un frate e mai obsedat de PC decat de viata straight face a plans ca i-am sters cretin2 din PC.Lasa-te de metin 2 este o amenintare fata de lume laughing

| CapitanuSemafor a răspuns:

Asculta sfatul meu. Renunta la Metin2, iesi afara, plimbate sau macar joaca un WoW, nu Metin...God, ce va place la jocu ala de mana a 16-a.