| DudarsharDudarel a întrebat:

Sunt programe flood keylogger trojane worms dar am auzit si de un program cu care poti intra in pcu cuiva doar stiind ipu lui si inca cateva cerinte nu le stiu dar am auzit de ele. Intrebarea mea este urmatoarea exista un antivirus care poate sa cunoasca toate aceste programe care dauneaza. Numele lui funda+vot

Răspuns Câştigător
| Bloodseeker a răspuns:

Sunt multe anti-virusuri free care detecteaza keyloggerele : NOD32, Eset Smart Security, Kaspersky, Avast, Norton Internet Security si Bitdefender. In general acestea, iti recomand BitDefender cel mai mult.