| SuporterAradean a întrebat:

Terminati odata cu jocurile astea mai invatati cultura generala sa nu mai aud de jocuri de ex: metin2 sau ceva ge genu invatati odata cultura generala sau jucati elite sro e mai fain decat astea clar? 5 minunte sa apara raspunsurile

3 răspunsuri:
| Alenel a răspuns:

Uite un om care stie ce e ala SRO sau Silkroad. Lasa ma ca nu sunt numai obsedati de metin. Respect for SILKROAD:X

| Alenel a răspuns:

Scz ca fac iar post dar am dar repede raspunde.

deci 1 sro are cea mai tare grafica
2 daca vrei sa joci (din propria mea experinta) te rog de la 18 ani in sus
3 acesc joc creeaza dependenta maxima
4 acesc joc merita jucat pentru ca el iti ofera toare conditiile de a te distra si de a te relaxa

Deci pentru cei care joaca metin va spun din start ca sro e mai tare decat metinu de cele mai multe ori.

Salut baieti care au ales SILKROAD:X si va pup by
fundita?puppy dog eyes

| SuporterAradean explică:

Downlodati elite sro si apucativa plss si daca vrei sa va inregistarti aici http://sro.vn/signup.aspx