| seby8873 a întrebat:

This aplication has falied to start because dxgi.dll was not found.

Eraoarea asta mi.o da cand incerc sa pornesc jocul hitman absolution. Exista ceva program pentru chestia asta?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Descarca fisierul dxgi.dll de la adresa http://fisierulmeu.ro/436IL2KSRZP5/dxgi-dll.html si muta-l in folderul C:/Windows/system32.

2 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Daca ai Win XP nu iti merge, pe XP nu merge Direct X 11, jocul e facut pentru Win 7 si Win 8 mai nou.

| JohnnyWylde a răspuns:

Direct X 11.