| AgapeAlex665 a întrebat:

Știu că era un joc de strategie la un moment dat, în care trebuia să construiești un sat. Avea o melodie de fundal creată de Kevin MacLeod și a făcut și iRaphahell o serie cu el mai de mult. Dacă știe cineva numele jocului, să mi-l lese și mie mai jos, deoarece aș vrea sa îl rejoc. Dau fundița! big grin

2 răspunsuri:
| Ionut7512 a răspuns:

Salut, un joc de strategiecu car eiRaphahell a facut serie se numeste Imperia.a mai facut serie si cu alte jocuri de strategie gen Plant vs Zombies, dar in acelea nu iti poti consturi un sat! Sper ca te-am ajutat!

| Ionut7512 a răspuns:

Salut, un joc de strategie cu car iRaphahell a facut serie se numeste Imperia.a mai facut serie si cu alte jocuri de strategie gen Plant vs Zombies, dar in acelea nu iti poti consturi un sat! Sper ca te-am ajutat!