| PortOcaLaSiatAT a întrebat:

Tocmai ce am primit un pc nou cu un monitor de 500 de lei si cand ma jucam minecraft am picat in lava si mi-am pierdut cele 12 diamante asa ca m-am enervat si am incercat sa imi pun invincibilitate si sa ma duc in lava sa imi recuperez diamantele dar nu mai erau acolo, Va rog TPU cum sa imi recuperez diamantele, erau ale unui prieten pe un sv si ma bate daca afla > plz

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Dacă au căzut în lavă nu ai cum.
Apropo ce legătură are că ai monitor de 500 de lei? Te lauzi cu el sau ce?

| xRoocked a răspuns (pentru Gonrax):

Oricu e un monitor de **** :} 500 lei Pf... si dale drc de dmd ca faci altele

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

PC-ul e de 500 RON sau monitorul? Si ce legatura are asta cu restul? Habar nu am de rahaturile de diamante...

| bogdan324 a răspuns:

Iar eu am un PC cu i7 skylake, placa de baza de 1500de lei, carcasa de 1000 lei, placa video nVIDIA gtx titan x si 64 gb ram, m-am jucat cancer strike si am dat peste un hacker care mi-a dat crash la joc, deci dintre gta si nfs, ce iteme sa-mi fac pe metin2?

| mytza75 a răspuns:

Cum sa mai fie diamantele acolo daca or picat in lava? or ars, trebuie sa iei altele de pe creative

| PortOcaLaSiatAT explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri