| AFRAIDs a întrebat:

Tocmai mi-am facut un cont gmail si totodata cont youtube.
Doresc sa deschid un canal, sa incarc cateva videoclip-uri si intrebarea vine:1. dupa ce imi voi face canalul cat de cat cunoscut,voi face ceva subscriberi si view-uri, cum pot face parteneriat astfel incat sa iau niste bani?

1 răspuns:
| SteroidEdy a răspuns:

Parteneriat se face la 15000 de vizualizari zilnic sau cv de genul si iti trebuie si un numar de abonati. Banii ii primesti pe reclamele afisate pe videoclipuri (daca faci copyright si ai scos bani destul de multi, poate fi penal).

P.S.: poti face bani si fara Parteneriat. Faci cu Adsense