| MasterGamer1995 a întrebat:

Top 10 jocuri ce ziceti merge?

10-Watch Dogs
9-Assassins Creed Unity
8-The Sims 4
7-The Witcher 3 Wild Hunt
6-Dead Rising 3
5-DayZ
4-The Last of Us
5-God Of War 3
4-Half Life 2
5-The Forest
4-Far Cry 4
3-Dying Light
2-Grand Theft Auto 5
1-Counter Strike Global offensive

Le puteti reanranja voi cum vreti!

5 răspunsuri:
| chronoStrix a răspuns:

Cred ca singurele din lista aia care-si au locul intr-un top ar fi The Witcher 3, The Last of Us, Half Life 2, Far Cry 4 si GTA 5.

| FemeiaPisică a răspuns:

Din top-ul tău, sunt 4 jocuri care au legătură cu zombii. Bineînțeles, includem și DayZ pentru că are legătură cu apocalipsa (infecția).
Dying Light seamănă izbitor cu Assassins Creed Unity, mai ales al doilea oraș din posterul acela secret.
Cred că locul 8 merita Ark Survival Evolved sau The Hunter Primal, părerea mea.

| lpavel a răspuns:

In afara de Assasin Creed si Half Life sunt cele mai tampite jocuri pe care le putea-i alege sau gasi, asta e sigur 100%! laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Gta 5
2.Far Cry 4
4.Far Cry 3
5. DayZ
Restul sunt varza big grin

| MasterGamer1995 explică (pentru anonim_4396):

Half Life 2 e un joc foarte tare!