| MariusFlorentin1995 a întrebat:

TPU ajutor plss.am instalat nfs most wanted am bagat craku si cand sa-i dau play imi arata: speed. exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience. traducere; speed. exe a întâlnit o problemă şi trebuie să se închidă. Cerem scuze pentru neplăcerile create.si mai spune send error report, don`t send va rog ajutati-ma dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Durango_1496 a răspuns:

Ia alt crack!
Sau daca nici asa merge dai Click dreapta pe speed.exe Da-i la Properties> Compatibility> Bifezi Run this program compatibility mode for> Si selectezi Windows 2000 Sau incearca toata variantele.

2 răspunsuri:
| iulianiasi a răspuns:

Ai rezolvat? daca da cum?