| phantom2k a întrebat:

TPU as dori niste metine hostate care sa nu tina cateva zile si gata dar as vrea daca se poate cu mai multe CH-uri pentru ca am un pc mai slab si pe ch1 sigur am lag mare de asta as dori niste metine cu ch2 ch3 etc...dau funda apropo in afara de mt2GX,Candy,Valkyrie

Răspuns Câştigător
| alexandrUUUU78463724 a răspuns:

Sall man uite www.metin2steel.in un server ff bun momentan are doar ch 1, ch2 si se mai deschid si ch3 si ch4 iteme noi moduri toate chestile:Drestu vezi tu pe site