| UserDeTpu a întrebat:

TPU! Care din urmatoarele jocuri imi merg la cele mai mici setari si cea mai mica rezolutie pe PC-ul asta:

procesor: Intel dual core 1.8 GHz
placa video: Nvidia 210 1GB
ram: 2.5 GB!
Jocuri: Watch Dogs, Sleeping Dogs, Far Cry 4 sau GTA 5! Stiu ca este posibil sa nu mearga nici unul dar de asta v-a cer parerea! Apropo, daca mai stiti jocuri pentru PC-ul meu un comentariu! FUNDA big grin

4 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Nici pe 320x240 nu le vei rula palea. Upgrade tati. Macar 4gb ram, procesor dual core la macar 2, 9 ghz si o placa video gen nVIDIA gtx 650 2gb sau hd 6770 daca vrei jocurile alea macar pe low.

| UserDeTpu explică (pentru anonimguy3):

Mdaa....la raspunsurile astea ma gandeam! in ulima vreme am tot facut upgrade-uri dar vad ca trebuie sa investesc masiv!

| IAliveInHell a răspuns:

Poate sleeping dogs, poate, ti-ar trebui o memore de 4gb ram si o alta paca video.

| Dakran a răspuns:

Probabil GTA 5 cand va aparea pentru PC, WD nu il poti rula cu actuala placa video si ram ai nevoie de minim 4, si Win pe x64