| DeciFaraDeci a întrebat:

TPU, eu incerc de mult timp, si tot nu reusesc sa imi downloadez metin2 vamos si am niste prieteni foarte zgarciti si egoisti, dar cand incerc singur si citesc aici raspunsuri nu stiu ce eroare imi apare cand dau pe http://www.vamosmt2.org etc. Ma intreb daca sunteti oameni buni, si daca da, si aveti mt2 vamos datimil si mie shorcut pe messenger va rog, DAU FUNDA cine mi-l da.

2 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Poti pune o poza cu eroarea? Nu o sa rezolvi nimic daca iti da cineva shortcut. Shortcut-ul este doar o fila care o poti pune in orice alt loc pentru a intra mai repede. Cum ar fi o tasta rapida. Pune poza cu eroarea pentru a putea stii din ce cauza iti apare!

| DeciFaraDeci explică:

Sigur, eu nu pot sa downloadez metin2 Vamos si tot intru pe site si nu mi se salveaza si mi se strica...Ok?