| jamesean a întrebat:

TPU ma scuzati de intrebare stiu ca o sa ma faceti prost sau alea dar vreau sa va intreb daca pe metin2 ro inainte de mult erau itm +13?

3 răspunsuri:
| BananaSuparata a răspuns:

Pe metinul clasic nu. Am vazut unele private unde puteai face iteme +10 dar +13 nu am vazut niciodata.

| jamesean explică:

Vreau sa zic acum 6 ani 7 stiu ca erau iteme +13 cand era si lvl maxim 99 nu 105

| Skillzy2001 a răspuns:

Nu.Dar acum cat timp te referi.Ca eu am jucat prima data acum 4 ani si max erau +9...