| ellamykella a întrebat:

TPU! stiti ca sunt pe facebook niste jocuri de genu " Cat la suta bucatar esti?" si etc...imi puteti spune ce fel de jocuri mai sunt? sa raspund la intrebari?batting eyelashes
Cele mai multe funda!

2 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Mai sunt aplicatiile: Cat la suta bucatar esti?, Cat la suta esti tocilar?, Cat la suta crezi in Mos Craciun?, si mai sunt mai multe dar nu-mi vin in minte acum. Se gasesc poze la alti utilizatori, sau daca scrii la cautare iti da mai multe variante.
Sper ca ti-am fost de folos, bafta big grin.