| AnonimEsteEu a întrebat:

TPU sunt in criza! Am incercat sami upgradex telefonul (un galaxy mini 1) de la android 2.3.6 la 4.0.4 (am pus gapp de 4.2.1) si cand mi se deschid imi ramane blocat ecranu:GALAXY mini GT-S5570 SAMSUN.Ce solutii am?

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Depinde ce ai pus.Ai pus Cyanogen? Sau cum ai instalat versiunea respectiva?!

2 răspunsuri:
| AnonimEsteEu explică:

Nu conteaza cam reusit pana la utama.Am incercat si am pus cm10 si gapp din nou pe card am intrat in "bios" si am "reinstalat androidu"

| Tarcutza_Alex_1992 a răspuns:

Imi dai si mie link-ul de unde ai update-ul?