| CeapaDeCeapa a întrebat:

Un antivirus bun stie cineva?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bitdefender e cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc avast si este foarte bun. Adica daca intri pe site-uri care au virusi, avast-ul ii blocheaza si nu patesti nimic happy. In plus, se actualzizeaza lista de virusi la zi, mie mi se pare cel mai bun antivirus happy

| Danişor a răspuns:

Salut! dupa parerea mea Avast free antivirus este cel mai bun, un alt antivirus bun ar fi Bitdefender dar eu personal folosesc Avast si pot sa spun ca este foarte bun! nu am avut nicio problema big grin, Mult noroc!

| CeapaDeCeapa explică (pentru Danişor):

Si eu foloseam avast, si zilele astea am luat niste virusi si as avea nevoie de el.Problema este ca acesti virusi nu ma lasa sa mai downloadez nimic, daca puteti sa-mi dati installu pe mess, skype as fi recunoscator+Funda

| Butnaru_Cozmin_1995 a răspuns:

Incearca eset eu il folosesc si e foarte bun.
si in plus nu consuma multe resurse big grin

| Smartulet a răspuns:

Eu iti recomand Yac Cleaner, e 100% gratis si nu expira. Curata si imbunatateste performanta PC-ului.
Informatii si prezentare video gasesti aici www.Yac-Cleaner.weebly.com
Succes!