| Laurentsiuu a întrebat:

Un metin2 private server cu ratele intre 400 si 1000 cu otele la shop batalii etc. fara hamachi sau PVP..Va ROG

2 răspunsuri:
| IULY991 a răspuns:

Am eu un sv pentru tine dar nu e gata (mai dureaza) e misto am jucat pe el. Uite, sa ai o idee :
http://www.youtube.com/watch?v=DRefpgISmws
Apropo eu sunt ala si videoclipul e tot facut de mine.

| Andrei_Marius_1998 a răspuns:

Salut Laurentiu//eu tias recomanda ezymt2 e cel mai tare server (rate 1000% mereu (crescut. bani si astea))e un server PVM/PVP toti o sa posteze ca e urat sau asta dar nu le accepta parrerea pana nu incercei... 100% o sa iti placa.are iteme 2012 /2011/2010 si astea e cel mai tare