| Kingdomm a întrebat:

Unde farmez la lvl 56? ca eu bat in Vale la orci, pot si metine de 90 dar nu gasesc metine,pot orce metin,dar unde ar trebui sa le sparg ca si bossu orc imi da lada,(nu va dau funda pe un nimic, ca nu exista ceva sa nu stiu, dar vreau sa vad cemi ziceti.

Răspuns Câştigător
| spaghetty a răspuns:

Lol frate daca rezisti la metine de 90 de ce stai la alea de 40?laughingrolling on the floor. Fratica du-te in MUNTELE SOHAN ai auzit de el? Cand jucam RO numa SS-uri picau acolo. Daca poti du-te la alea de 90 dar daca nu faci cel putin 75-80 nu te du ca nu ai drop si imi dau seama in cat timp spargi la 56.Si daca te dai mare ca stii de ce ai mai intrebat mawaitingwaiting