| niculescu16081994 a întrebat:

Unde gasesc un site de jocuri pentru android 4.0.3 da sa fie full nu sa imi zica pe telefon ca trebuie sa mai copii ceva. Dau funda + vot pentru cel mai bun site

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Android Market(sau mai nou Google Play), de acolo iti poti download-a orice aplicatie, joc, etc.Succes!
P.S Poti incerca si pe Zedge.net.

| niculescu16081994 explică (pentru daassh):

Nu vreau sa copii de pe telefon de pe pc si dupa sa pun pe telefon

| daassh a răspuns (pentru niculescu16081994):

Accesate de pe telefon amandoua site-uri si Google Play si Zedge.net.Succes!