| AvalohAlyn a întrebat:

Cum poți juca cu volanul de gaming în GTA V atunci când conduci o mașină?

Răspuns Câştigător
| sh859JD a răspuns:

In primul rand volanul nu va functiona, ar trebui sa iti instalezi un mod special pentru volan deoarece GTA V-ul nu configureaza si nu functioneaza pe volane. Daca esti pe XBOX/ PS nu poti face nimic. Trebuie sa cumperi un adaptor cu cablu care sa fie bagat in laptop si celalt capat in xbox. Daca esti pe PC, iti trebuie doar un simplu mod.

Mai jos ai modul: https://github.com/ikt32/GTAVManualTransmission

Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Lupică27 a răspuns:

Nu functioneaza, nu e joc cu masini.