| Myr3ll1994 a întrebat:

Unde pica fms sau rib( metin2) am inteles ca la arcasi brutali si la specialisti brutali dar problema este ca se gasesc foarte greu si nici nu pica nimic. Deci cine sti unde se mai gaseste fms sau rib?

Răspuns Câştigător
| cristy799 a răspuns:

Da la specialisti brutali si arcasi brutali! La arcasi brutali pica fms+2 si la specialisti brutali pica fms+0! Rib pica la arahani! big grin! Specialistii apar cel mai des langa groapa la orci iar arcasii brutali apar la portal la orci! ambii mai apar si map2 dar mai greu! big grin fms mai poate pica si la monstrii din map2 dar ffff greu! Sper ca ti-am fost de folos! big grin

| stef41 a răspuns (pentru cristy799):

Mie mi-a picat si in map2 laughing dar+0

19 răspunsuri:
| marius031 a răspuns:

Ribu cade la arhani in vale la orci
Fms cade la brutali sau mie mi-a cazut si la arcasi salbatici

| BuGaTy a răspuns:

Fms la Specialist Brutal,Rib la Arahani, Dar fmsu mai Pica si la Arcas brutal, Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Binelu a răspuns:

Cand jucam eu metin cadea foarte des in zona imha pe regatu albastru.Du-te dimineata stai max 30 min si trebuie sa iti cada.

| Aleksandru97 a răspuns:

Fms mai pica si din arcasi salbatici, iar rib pica la arahani.
Parca mai pica si in zona breslei, dar foarte greu.

| Heninger_Gerhard_1997 a răspuns:

Am o intrebara cu drop x1000 pica bine?

| az09 a răspuns:

Mie mi-a cazut fms+2 la arcas brutal. nu mi-a venit sa cred. oricum l-am vandtu cu 1, 2kk (1200000)

| WARbogdy21 a răspuns (pentru az09):

Esti varza trebuia un fms+2 sa-l vinzi cu 800k si in total iti iesea 1600000 nu 1200000

| az09 a răspuns:

Aveam lv 49 cand mia picat
big grin

| Crysty25 a răspuns:

La arcasi salbatici mai pica
si mie mia picat unu acolo

| spartan1999 a răspuns:

Incearca fara prea multe magii este exact ca la maimute cand cauti medalii.

| Laurentiuuu a răspuns (pentru spartan1999):

So crezi tu pe aia cu magiile, e doar un mit care va ajunge la vanatori de mituri laughing), din impotrivva cu cat il bati mai repede cu atat ai un drop mai bun, dar trebui ca lv tau sa fie -10 sau +10 intre astea! happy

| spartan1999 a răspuns:

Trebuie sa ai si un lvl mai mic dropul cel mai bun este pana la lvl 30

| SmileForMeSz a răspuns:

Cel mai usor! Daca ai intre lvl 19-21 te poti duce in Imha. Sigur o sa-ti cada FMS
sau Rib. Mie mi-a cazut unu +0 cu 25pgm si 10 critica happy.

| butoialexandru a răspuns:

Ba va cade fms la speialist brutal si rib cade in colt la stanga la orici TOT EU SA VA INVAT METIN

| sEnzZaTziE a răspuns:

Uite un link care iti explica clar, iti arata si pe mapa unde apar: http://war-infinity.forumz.ro/t9-unde-gasesc-brutali.RIB-ul cade l-a arahan intunecat super( valea orcilor ), de la lvl 30 +. Tot ce conteaza este norocul, iti va cadea cand nu te astepti. Nu trebuie sa te concentrezi acum numai pe rib si fms.

| stef41 a răspuns (pentru sEnzZaTziE):

Cu cat stai mai mult cu arat o sa-ti cada mai mult. Mie mi-a cazut rib la eso, dar am observat ca trebuie sa astept si cu cat ma bat mai mult intr-un loc cu atat im cad mai multe itm. E foarte bine sa ai o grupa la lev30-35 dar tu sa fii liderul si sa ai lev cel mai mare, o sa-ti cada mai repede big grin

| dMx3z a răspuns:

Eu am omorat vreo 30 brutali si nimci sad

| BoDo_FabiAn_1990 a răspuns:

Mie mi-a picat un fms+2 laun arcas brutal (l-am gasit la iesirea de la orci baftabig grin