| Georgiii_4994 a întrebat:

Urgeeeeeeeeeeeent! De ce atunci cand intru in counter strike nu imi mai arat " New game, Options si restul" nu imi mai arata acestea decat apare direct consola ce sa faac? Nici nu stiu cum se iese din el? Primul primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Al3xa97 a răspuns:

Depinde pe ce server bugat de cs ai jucat, oricum o sa revina in 3-4 zile, stai linistita...pana atunci cum poti sa iesi din el:

Poi poti sa iesi astfel:
Bagi CS in bara, apeste pe toate butoanele odata[Control+Alt+Delete] si dai click pe iconita de la CS si apesi end now sau incheie activitatea, depinde in ce limba e...

Sper ca ti-am fost de ajutor:*...puppy dog eyesfunditsaa

4 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Unele servere iti modifica meniul acela, ceea ce nu e recomandat, dar ei sunt smecheri... reinstaleaza cs si incearca sa nu mai intri pe serverul ala.
Daca vrei sa nu mai iti poata modifica meniul vreun server, urmeaza pasii urmatori:
1. Intra in folderul: Counter-Strike\cstrike\resource
2. In el o sa gasesti un fisier numit GameMenu.res
3. Ii dai click cu dreapta pe fisier si properties
4. Bifezi read-only si dai OK
Apropo, ca sa iesi din joc, scrie quit in consolahappy

| armaciudi a răspuns:

Reinstaleaza cs si fa-i o arhiva sa il ai de rezerva
din cand in cand cs-ul trebuie schimbat ca se iau tot felul de prostii de pe servere
poti iesi din el cu m au zis baietii mai sus

| maximadalinutz a răspuns:

Asa am patit si eu dar iti voi spune cum iesi din el apesi ctrl+alt+delete- si apoi iti apare o fereastra dai clik pe cs si dai inchidere si pentru a iti aparea meniul trebuie sa instalezi alt cs

| maximadalinutz a răspuns:

Sa-mi dai funditahappy