| Eugeniusu a întrebat:

Urgent! Am un prieten care joaca Cs. cu coduri, tot timpul cand joc cu el n-am sanse sa castig... Asa ca as vrea sa ma ajutati cu un site de unde sa imi descarc un Cs. pe care merg coduri si un site de unde sa descarc codu' Wall (nu stiu cum sa-l bag codul in cs, o explicatie va rog) si sa mearga pe el. dar bineinteles sa nu fie un Cs. pe care nu merg serverele. Stiu ca nu-i corect sa joc cu coduri, dar incerc o singura data, vreau sa castig contra prietenului meu. Dau funda plus vot si ce mai vreti voi, multumesc! : )

3 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Www.codurics.info sau www.coduricounterstrike.info daca vrei pentru cs go, ai www.coduricsgo.info merg si pe steam!

| єχcєєℓ a răspuns:

Ca să-ți meargă codurile descarcă-ți counter strike energy sau lant-final. Găsești pe net. Odată ce intrii pe o pagină unde găsești coduri counter-strike îți explică și acolo cum să le folosești.Ideea e să ai la video setat pe OpenGl

| MasterChyef a răspuns:

Sall.
Iati unu dintre: cs 1.6 bestial, cs 1.6 adrenaline v3.8.
si codul badboy.
funda