| AOLEVRIC a întrebat:

Urgent! M-am apucat de Metin si nu inteleg multe lucruri. Toti de pe mapa intreaba " g? " Ce inseamna asta? dar " univ"? Helpppp rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

"g" te intreaba cand trebuie sa dai accept la un duel! "g" este o "prescurtare" de la cuvantul GO care inseamna Hai/start/porniti! Deci mai pe iteles cand te intreaba g? te intreaba daca esti G ata de duel!
Si "univ" inseamna universal adica setul contra tuturor raselor din met sau monstrilor! te rog funda?

| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns (pentru AOLEVRIC):

Oricandwinking Cand adud de metin2 o iau razna laughing Daca ai nevoie de ceva cum se fac itemele sau... ceva sa imi spuiwinking big grin

| AOLEVRIC explică (pentru vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz):

Momentan nu mai am intrebari, am inteles cat de cat.Ce metin joci? tongue

| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns (pentru AOLEVRIC):

Metin2 DarkShadow PVM Clasicc rate 200% am facut lv 74 in 2 ore, lv maxim 99,
Costume, freze noi, eventrui etc noi super BIG like big grin