| Marius_Marius_1999_E7xl a întrebat:

URGENT!
Salut! as vrea si eu niste jocuri cu masini, impuscaturi sau ceva cu supravietuire gen minecraft!
am 3gb ram, 512mb video, processor 2. 20ghz single core
MULTUMESC FOARTE MULT!
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Serious sam - impuscaturi
Red alert - e strategie cu nave, armata, e destul de complex dar foarte frumos
Nosferatu- joc de groaza cu arme, nu recomand sa il joci seara
Counter strike - l-am jucat din 2006 si inca il mai joc. mi se pare cel mai potrivit.

| Florian000 a răspuns:

FPS:Cross fire, Counter-strike 1.6/Global offensive / source /1.8
Survival:Unturned ( il iei dupa steam gratis)

| ElDiáblo888 a răspuns:

Pai GTA: San Andreas, Call of Duty: 2, Cal of duty 4: Modern Warfare, NFS Carbon, NFS Moust Wanted, Nfs Undercover, Nfs underground, Mafia II, The Goofather 2, SWAT 4, Darsksiders. Sper că te-am ajutat

| Gîra_Cristian_1997 a răspuns:

Multe jocuri dinte acestea am jucat si mi-au placut mult. Sa incep :
1. Counter Strike 1.6. E un joc de demult insa e jucat deoarece este chiar foarte fain si nu conteaza daca are grafica mai veche.

2. Saints Row 4.

3. Need for Speed : Undercover. O grafica excelenta, am jucat-o si o ador inca. Merita downloadata si jucata.

4.Call Of Duty : Modern Warfare. La fel mi-a placut foarte mult.
5.Far Cry 3. Asta il ador cel mai mult. Daca mai tin minte l-am trecut de vreo 5 ori. Este un joc foarte fain.

6.Devil May Cry 5. Hohoho. Aici nici nu mai discutam ce fain e. Sa vezi tu ce grafica faina, arme. Incearca jocul daca nu l-ai jucat e foarte fain big grin.

7.S.K.I.L.L : Special Force 2. Este un joc cu impuscaturi iar asa cinstit sa-ti spun pentru mine si prietenii mei e mai interesanta decat Cs : Global Offensive big grin. Il gasesti pe Steam gratuit.

8. Digger Online. Un joc pe steam care seamana cu minecraft doar ca acolo iti faci o mapa a ta nu chiar la infinit si iti cumperi blocuri de la shop pe 1 zi, 1 saptamana sau pe veci si iti faci propria lume.

9.Shads of War. Un joc cu camera de sus. Grafica mai veche. Insa este foarte interesant si multi youtuberi au facut playlisturi cu acest joc. De exemplu : maxsialtele, iRaphahell, si multi altii.

Fifa 3 Online. Un joc care il deschizi prin Garena. Grafica faina rau iar daca ai lag cand joci te duci la settings si setezi quality de la high la low sau medium. Jocul e fain rau big grin Jucandute alaturi de prietenii tai.

Pai cam atatea imi aduc aminte din cate am jucat. Jocurile pe care ti le-am zis merita jucate, uitete si pe youtube la gameplayeuri. Inclusiv la : Need for Speed : Undercover, S.K.I.L.L Special Force 2, Far Cry 3, Devil May Cry 5. Sper ca te-am ajutat. Pa big grin.