| AlesiaAsh a întrebat:

URGENT! Salut TPU am un cont pe stardoll si sunt superstar si nu pot recicla haine (sau altceva) cumparate sau primite cu stardolari sau starcoins. De doua zile. Imi scrie "Nu poti recicla momentan.Te rugam sa reincerci mai tarziu." Ce sa fac? Va rog ajutor.

1 răspuns:
| Veronicape a răspuns:

Cred ca e vreo eroare sau ceva... greu de zis, dar cred ca singura solutie e sa mai astepti sau incearca de pe alt computer. Sper ca ti-am fost de ajutor