| Dumytraş_Berbecuţ_1906 a întrebat:

Urgent.Vreau sa joc FIFA 07 online cu GameRanger si pe cand dau GO imi zice de CD-Rom tin sa precizez ca imaginea imi este montata si ca imi merge daca nu il pornesc cu GameRanger ce sa fac? Vreau sa joc online dau funda!

1 răspuns:
| JIJ a răspuns:

Ai alte probleme de sistem, intra aici http://www.iobit.com/......end/db.php apoi apesi unde scrie cu verde Free downlad si dai X la sit-urile care iti apar in plus, astepti sa se downladeze instalezi programu apoi dai scan si te scapa de erori si probleme la sistem. Cand dai start la program prima optiune este antivirus, aceste optinu sunt mai sus in bara programului, tu trebuie sa selectezi Care sa dai scan si asteti sa se repare.