| ticaraul a întrebat:

Va invitam pe comunitatea Diavola.ro, o comunitate veche de gaming deschisa in 2008.De ce sa vii si tu?
- Avem un staff foarte dragut care va poate ajuta in orice problema

Serverele sunt foarte bine scriptate, nu veti avea probleme cu lagul, buguri sau alte neplaceri.
Serverul de samp este o combinatie de Roleplay si Godfather, si va asigur ca nu veti mai gasi acest mod nicaieri pe net, fiind facut de la 0 de scripterii nostri.
-In momentul de fata dispunem de servere precum :
[list][*]cs.diavola.ro (server de 1.6
[*]zm.diavola.ro (server Counter Strike Zombie mod)
[*]Knife.diavola.ro (server Counter Strike Knife mod)
[*]TS.diavola.ro (server TeamSpeak)
[*]SaMp.DiaVoLa.Ro (Server Grand Theft Auto-San Andreas multiplayer-Game Mod UNIC)
[*]Metin2 Diavola (server Metin2-(Hard PVM))
[/list]
Deasemenea acestea sunt bine scriptate, nu veti avea probleme cu lagul, buguri sau alte neplaceri.
- Daca detineti un server populat, il puteti aduce la noi in comunitate, facand o cerere de DNS respectand regulamentul. De asemenea detinem in comunitate si serverele partenere cum ar fi :
[list=][*]HNS.diavola.ro (server Counter Strike HNS mod)[/list]
-Daca aveti un spirit competitional va asteptam sa intrati in echipele noastre de :
League of Legends
Biliard
Fifa 2007
Se vor deschide multe alte competitii in curand! La cupe puteti castiga diverse premii (accese pe unul din serverele comunitatii, masina personala pe serverul de SaMP, Semnatura / Avatar din partea echipei de Designeri si altele)
- Avem un forum foarte bine intretinut, unde puteti discuta despre multe teme (Sectiune de spam, sectiune de fotbal/muzica/gaming etc)
- Puteti face cerere de avatar/semnatura/wallpaper etc in sectiunea de photoshop. Va asigur ca designerii nostri nu va vor dezamagii si va vor oferii lucrari extraordinare.
- Daca aveti talent in photoshop, puteti aplica ca designer in probe (30 zile), ca pe urma daca sunteti priceput puteti devenii designer normal.
- Multe alte surprize, dar va asteptam pe comunitatea noastra ca sa va convingeti singuri.

Si desigur fiti langa noi peste tot
pe Facebook: https://www.facebook.com/DiaVoLa.RO.Community
pe youtube: http://www.youtube.com/channel/UCHbkH9NYcafzbBQb4qUsU6g
si pe forum: diavola.ro/forum

Have fun & Feel the game!

1 răspuns:
| Andreibosscss85 a răspuns:

Ce intrebare? ai pus