| seby8873 a întrebat:

Va pricepeti la piese de calculator. As vrea sa imi iau ceva piese pentru jocurile astea mai noi pls gen NFS:th run (ink neaparut pana in noiembrie), gta 4, fifa 2012, chestii de genu asta. Placa de baza si placa video sau nu stiu ca eu nu ma pricep.

2 răspunsuri:
| Crysty1996 a răspuns:

Pai nu stiu ce sistem ai tu actual spune-mi mai multe despre sistemul tau si o sa iti spun ce trebuie trimitem un mesaj daca vrei sa te ajut si te rog da-mi si mie o funda!

| CryFar a răspuns:

Iati o placa de baza care are suport pci-e pentru placa video o placa video mai noua ati hd 6000+ ori nVIDIA 9600 GT d care am eu si imi merge app ori ce joc hight si cam atat.