| BeautifulMeteor a întrebat:

Va recomand cel mai bun server Metin2 privat, Staff de nota 10, server de nota 10. http://metin2phoenix.playserver.ro/ Veniti! dau fundita pentru. cea mai buna parere

4 răspunsuri:
| PaulCopcea a răspuns:

O sa il incerc.Din cate am vazut si am citit pe site sunt multi GM ceea ce inseamna ca au grija de server.Forumul este OK.Si este bine aranjat.Il downloadez acum. sper ca e frumos.Si este si pe romana ceea ce este extraordinar.

| Antonia50 a răspuns:

Nu merge sal dowlandez sad

| Robert_1303 a răspuns:

Da link de dowload plssss

| BeautifulMeteor explică:

Momentan este in reparatii, imi pare rau, va dau linkul de downloadare cand e gata.