| AliceLiddel a întrebat:

Va rog ajutati-ma, am o prietena si i-am spus codul de webkinz si parola, am avut incredere in ea si in ultimul timp am observat ca-mi lipsesc lucruri, si am intrat pe contul ei si am vazut ca si-le trimis, ce spuneti, mai merita sa fim prietene?
Dau funda...

3 răspunsuri:
| Negative a răspuns:

Adevarat,nu merita sa strici o prietenie pentru un simplu joc,dar ai grija ce faci de-acum in colo,avand in vedere ca te-a furat o data, te poate fura si a doua oara, ai grija!

| Alexutzuhud a răspuns:

Da,trebuie sa fiti prietene deoarece un simplu joc nu trebuie sa strice prietenia voastra nu e mare lucru tile poate da inapoi lucrurile luate.

| DownAnima a răspuns:

Eu consider sa discuti cu ea si sa clarifici totul. Daca sunteti prietene de o viata nu ar trebui sa faca si ea asa ceva (oricum a gresit mult pentru ca ti-a tradat incredera si imi inchipui ca ii va fi greu sa iti recapete increderea ), dar totusi nu merita sa strici o prietenie pentru un joc.