| Iftimia_Andrei_1993_yyZO a întrebat:

Va rog ajutati-ma urgent! sad Mi-am reinstalat windows 7 si Far Cry 3. Inainte sa mi le reinstalez nu-mi mergea jocul (cand dadeam la new game se instala iar pe urma imi iesea din joc si spunea " Has stopped working". idea e ca eu am rezolvat problema dar nu mai stiu cum, am descarcat nu stiu ce crack-uri, am editat Game Profile, etc si pe urma mi-a mers cu un program pentru gaming) dar acum iar imi iese din joc si-mi da aceeasi eroare Va implor! AJUTATI-MA! sad sad sad sad sad

1 răspuns:
| UnicornulFericit a răspuns:

Nu te putem ajuta daca nu ne dai mai multe detalii. Ce eroare primesti mai exact?