| bogdanradu68 a întrebat:

Va rog daca stiti un server privat de Metin2 si este cool (itm legendare armuri legendare etc)sa-mi spuneti si mie. Dau funda primului care da un metin cool.

Răspuns Câştigător
| gabytzu_5059 a răspuns:

Uite aici unul foarte bun te da lv 90 tot tot king otel arme orice gasesti ti le da gratis GM este foarte bun cu tine doar cu 4 euro iti da GA, GM, SGA si moderator pe chat daca vorbestu frumos cu ei iti va da nivelul 127 site aici ---> http://pvp-metin2.no-ip.info/

1 răspuns:
| TRN a răspuns:

Metin2.experiment