| DarkAngel20 a întrebat:

Va rog din suflet toti membri TPU sa imi dati saitu de la un hack de pescuit pentru metin2 RO dar nu metin2 bob.Vamultumesc! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Raptorz a răspuns:

1.Lasate de metin! este o pierdere de timp unde sunt toti fraierii care injura si te amenintastraight face
2.Este instalata din cate stiu eu o protectie anti-hack pe metin2, si orice hack este depistat si inlaturat
3. Funda?

| DarkAngel20 explică:

Ba nu e adevarat sunt hack-uri de fish...si nu le detecteaza anti hack-u!