| Shrek32154 a întrebat:

Va rog din sulfet ajutor pana nu sparg monitoru la calculator de draci! De curand mi-am descarcat niste moduri pentru san andreas pentru masini. sa bag cate 1 masinu nu pack asa si pe urma am descarcat un vitezo metru din ala si pe urma cand sa vad ce moduri am bagat ce rahaturi am facut nu mi se mai deschide san andreas dau clik pe el si nu se intampla absolut nimic cu otate ca el mergea perfect gfbjudguidfphdf funda celui care ma ajuta si pe mine va rog frumos

2 răspunsuri:
| veselie a răspuns:

Te manca-n cur, te scarpini cu carbid.

| lllarisaa02 a răspuns:

Pai ce sa-ti fac daca te manca in cur si umblu la el, asta este. acum stergi si reinstalezi.