| Aparece_Futachi_1988 a întrebat:

Va rog e urgenta!
Salut TPU! Am pes 2014 si cand joc orice meci cum ar fi in campionat, amical etc. mereu imi merge greu in reluare spre de exemplu joc in Uefa Champion League si eu am sutat la poarta si in timp ce apare reluare imi trec acele stele de la Uefa Champions League si imi trec foarte greu, de-as putea sa le scot sa nu mai apara sau sa fac ceva DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Sa scoti alea e imposibil, poti in schimb sa umbli la grafica (sa o dai pe Low-Medium) si respectiv la rezolutie (sa o dai mai mica).