| nicusor222 a întrebat:

Va rog frumos daca stie cineva un HACK pentru Conquiztador...dar fara virusi va rogggg. happy

Răspuns Câştigător
| AsYou a răspuns:

La ce iti trebuie tie un hack pentru conquiztador? asta depinde de cultura ta generala, ce crezi ca vei obtine cu hackul ala, le vrei pe toate gata facute? rezolva si invata singur, te va ajuta mai mult.

3 răspunsuri:
| nicusor222 explică:

Stiu asta dar nu ma mai deskurk deloc cu persoanele care au hack...

| mossano3000 a răspuns:

Am eu. daca vrei 4 euro pe tel..si iti dau si baza de date. si nu-i virusat...id.rrazvan906

| LEPADATUEDUARD a răspuns:

Nu e bine sa folosesti hack! Conquistador este pentru ati dezvolta cultura generala!