| yubireeterna a întrebat:

Va rog help cine ma ajuta si pe mine sa instalez gta iv? am descarcat deja 2 jocuri si mereu imi da erori peste erori ce sa fac? am win xp sp 3 1 gb de ram
pe o partitie am win 7 si pe una xp am instalat xp special ca sa-mi mearga jocu credeti ca nu merge ca sunt 2 win?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Lasa doar un windows! Ce faci cu doua? Cum sa nu iti dea erori daca nu stie care din ele proceseaza jocul?

1 răspuns:
| yubireeterna explică:

Mes mulde ajutor acum am doar xp am instalat jocu mi-a mers perfect nu mia mi dat errori dar nu-mi merge sa-l joc.