| Robtzelu a întrebat:

Va rog puteti sa veniti pe acest sv de cs:mistery.zapto.org? Fiindca nu este prea populat si vreau sa devina mai populat plzz! e super tare!

Răspuns Câştigător
| ISOtech a răspuns:

Pfff toata lumea zice"e super tare" despre un sv sau un site sau un joc...etc.Daca e "super tare"atunci de ce nu e asa popular? pfff nasool
Un mic sfat daca vrei sa devina popular creeazai un site(asta numai in cazul in care chiar te ocupi de el si intr-adevar vrei sa devina popular daca nu asta e!