| theo123456789 a întrebat:

Va rog! vreau sa ma ajutati si sa imi dati detalii clare daca se poate. Am un ps3 (playstation 3) si asa vrea sa il modez si nu stiu cum va cer ajutorul am incercat sa ma uit pe youtube dar nu gasesc cea ce doresc stiu ca imi trebuie un stick dar nu stiu de unde sa il iau asa ca va cer ajutorul. Va rog sa ma ajutati daca stiti si puteti

1 răspuns:
| MariusXP a răspuns:

Pai ia-ti o consola modata sau o alta varianta ar fi sa te duci la un magazin cum fi altex si sa intrebi sau la secound-henduri de electronice /pc etc.