| yonutz_6326 a întrebat:

Va rog ziceti-mi si mie jocuri pentru calculatorul meu
Procesor: Amd sempron 2800+ 1.6 Ghz
Ram:1.5GB (normal avea decat 0.5 dar am mai adaugat o placuta de 1GB)
Placa video:Ati radeon 9250
Cine imi zice cele mai multe jocuri castiga fundita

1 răspuns:
| miky_3641 a răspuns:

Pai cu 1.5 gb ram cred ca iti merg majoritatea jocurilor aparute in 2009-2010-2011. in acesti ani au aparut destul de multe jocuri bune... sunt multe: need for speed shift, hot pursuit, gta 4 e mai vechi dar merge si asta, mercenari, prince of persia, fifa 11 mai sunt dar nu mi le amintesc. sper ca te-am ajutat macar putin. o zi buna!