| Roliii a întrebat:

Va salut! Mi-am luat un laptop HP i3-5020 u 2.20 GHz 8 GB RAM Intel HD Graphics 5500 WIN 10 dar nu stiu ce sa fac cu el pentru jocurile imi cam fac lag?

1 răspuns:
| Nemessys a răspuns:

Procesorul e bun insa placa video e varza. Cand te referi la,, Intel hd graphics" e ca si cum nu ai avea placa video. Imi pare rau sa-ti zic dar ai cam dat banii degeaba. Sau ar mai fi o optiune. Du-te la cineva care repara pc-uri sau un service si intreaba daca poti schimba placa video.